Skip links

Estetik Diş Hekimliği

Daha etkili gülüşler yaratabilmek için ağız içinde yapılan dijital gülüş tasarımı, diş beyazlatma, Holywood Smile, dolgu ve bonding gibi estetik uygulamaları yüzünüzün fiziksel özelliklerini ön plana alarak kliniklerimizde başarı ile uygulamaktayız.

Estetik diş hekimliği daha etkili gülüşler yaratabilmek için ağız içinde yapılan estetik uygulamaların tümüne içeren tedavi şeklidir. Hastanın dişlerinde, diş etinde ve çene yapısındaki özellikleri inceleyerek yüz yapısına orantılı dişler tasarlamak ana amaçtır.

Tedavi Hizmetimiz İle İlgili Görseller


  Diş Kristali

  Gülüşünüzün ışıltısı herkesi şaşırtsın…

  Gülüşünüze ışıltı katan diş kristalleri, ağrısız ve kısa sürede uygulanabilen estetik eklentilerdir. Işıltılı bir gülüş isteyen kişiler tarafından tercih edilen bu yöntem kliniklerimizde etkin bir şekilde uygulanmaktadır.

  Diş kristalleri diş yüzeyine yapıştırılan kristal yapıdaki ince taş yapıdaki aksesuarlardır. Dilenirse diş pırlantası da kullanılabilir.

  Tedavi Hizmetimiz İle İlgili Görseller

  Diş Dövmesi

  Sıradan gülüşlerden sıkıldıysanız diş dövmesi tam size göre…

  Gülüşünüz de kişiliğinizi yansıtabilir. Kliniklerimizde uzman hekimlerimizce yapılan diş dövmesi işlemleri ile sıradan gülüşlere son verebilirsiniz. Kısa sürede uygulanabilen bu işlemle gülüşünüzle kendinizi anlatabilirsiniz.

  Diş dövmesi, kaplama yapılacak olan dişlere ya da implant üzeri kaplamalara yapılan resim veya şekillerdir. Diş dövmesi doğal dişi hiç aşındırmadan yapıştırılarak yapılabilir. Uygulama esnasında bir acı hissedilmez ve istenildiği zaman kolayca çıkartılabilir.

  Tedavi Hizmetimiz İle İlgili Görseller

  Estetik Dolgular

  Estetik dolgu ile dişlerinize sanatsal dokunuş

  Küçük dokunuşlarla dişlerinizde büyük değişimler yaratmak mümkün. Daha parlak ve daha pırıltılı bir görünüm için estetik dolgular diş hekimliğinde başarı ile kullanılmaktadır. Dişleriniz de doğal görünüm için estetik dolgular en yaygın kullanılan uygulamalar arasında yer alır.

  Estetik (kompozit) dolgu, dişlerin kendi renginde kompozit materyal kullanılarak yapılan ve amalgam dolgulara kıyasla daha estetik ve daha doğal bir görünüm sağlayan tedavi yöntemidir. Hem ön hem de arka dişlere uygulanabilir.

  Tedavi Hizmetimiz İle İlgili Görseller

  Diş Beyazlatma (Bleaching)

  Bembeyaz dişlerle ışıltılı gülüşler …

  Diş beyazlatma (bleachin) işlemi ile ağrısız, sızısız ve kısa sürede eskisine nazaran daha beyaz dişlere sahip olmanız mümkün. Farklı yöntemler tercih edilse de işlem sonrasında maksimum konforun ve diş sağlığının önemsenmesi gerekmektedir. En etkin yöntemler için danışmanlarımızla temasa geçebilirsiniz.

  Diş beyazlatma günümüzde en çok kullanılan estetik işlemlerden biridir. Bir saat gibi kısa bir sürede dişlerinizin rengi 5-6 tona kadar fark edilebilir ölçüde beyazlatılabilir. Bu süreçte hassasiyet yapmayan özel ajanlar ile lazer ışığı kullanılır.

  Tedavi Hizmetimiz İle İlgili Görseller

  Adeziv (Bonding) Restorasyonlar

  Adeziv bonding işlemlerle küçük dokunuşlar, büyük değişimler

  Adeziv (Bonding) restorasyon tedavisi sayesinde dişlerinizde ufak işlemlerle büyük değişimler yaratıyoruz. Dişinizin rengini veya şeklini değiştirmek, dişinizi büyütmek ya da diş kusurlarını tedavi etmek için kullandığımız bu yöntem basit olduğu kadar etkili.

  Adeziv Bonding Restorasyon, günümüzde en çok ve en son uygulanan estetik diş dolgu işlemlerinden birisidir. Dolgu işlemiyle diş kusurlarının giderilmesi amacıyla uygulanan etkin işlemlerin başında gelir.

  Tedavi Hizmetimiz İle İlgili Görseller

  Holywood Smile

  Hollwood smile ile gülüşleriniz sahne ışıkları kadar parlak olabilir

  Hollywood Smile gülüş tasarımı ile estetik, birbiri ile uyumlu ve bembeyaz dişlere kavuşmanız mümkün. Ulaşmak istediğiniz gülümseme tasarımı çene yapınız da dikkate alınarak tamamlanır. Bu tedavide sadece gülüş estetiği değil konforunuz da dikkate alınır.

  Holywood Gülüş Tasarımı, dişlerinizde ve diş etlerinizde sağlıklı bir görünüm elde etmek için doğru ağız kapanışı ve estetik bir gülümseme hattı yaratılması işlemidir. Bu yöntemle daha enerjik ve genç bir gülümseme elde edilir.

  Tedavi Hizmetimiz İle İlgili Görseller

  Dijital Gülüş Tasarımı

  Dijital dünyanın tüm olanakları daha güzel gülüşler için…

  Dijital Gülüş Tasarımı; dijital teknikleri kullanarak detaylı estetik analizler yardımıyla gülüş şeklinin yeniden tasarlanması işlemidir. Dudaklar, dişeti ve dişlerin mevcut estetik kriterlerinin ayrı ayrı ve birbiri ile olan ilişkilerinin değerlendirildiği ve estetik anlayışla gülüşün yeniden tasarlanması tedavisidir.

  Dijital Gülüş Tasarımı ile hayalinizdeki gülümsemeyi sizlerle birlikte dijital ortamda tasarlayarak en iyi sonuca birlikte karar veririz. Bunun için birçok estetik tedavi yöntemlerinin birini veya birkaçını birlikte uygulayarak tedavi sürecini şekillendiririz.

  Tedavi Hizmetimiz İle İlgili Görseller

  This website uses cookies to improve your web experience.